KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 7894393
nr 789 4393
Gudmar Olovson
(1936-2017), Sverige
Färgetsning, Gudmar Olovson (f. 1936), sittande flicka, signerad: Gudmar, 150/150, motivets mått: 29x23 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 5 november 2012
kl 18:48:15
150 kr
300 kr
400 kr
Gudmar Olovson
Läs mer om Gudmar Olovson